Tvorba www stránek a webdesign

Svěřte tvorbu Vašich www stránek nám. My už se postaráme se o jejich kvalitní zpracování a nasazení. Díky SEO optimalizaci v ceně lépe obstojíte v konkurenčním boji o přední pozice ve vyhledávačích.

Jak probíhá tvorba www stránek?

 • 1. krok - příprava a komunikace se zákazníkem

  Příprava a komunikace se zákazníkem

  Pečlivá příprava by měla předcházet jakékoliv práci. Této zásady se držíme a proto se snažíme se zákazníkem vyřešit maximum možných problémů a aspektů práce hned na začátku, abychom předcházeli nedorozuměním a vytežili ze spolupráce co nejvíce. Nezbytností je dobré naplánování, nadefinované požadavky a realistická očekávání.

 • 2. krok - analýza

  Analýza

  Rozebereme a zhodnotíme Vaše požadavky a představy. Stanovíme cíle, určíme klíčová slova (základní SEO optimalizace). Je důležité znát Vaše silné stránky, vytěžit z nich co nejvíce a použít je v konkurenčním boji. Tato fáze vývoje je při tvorbě www stránek klíčová.

 • 3. krok - implementace

  Kvalitní implementace

  Máme mnohaleté zkušenosti jak s tvorbou malých www stránek, tak s rozsáhlými weby. Můžete si být proto jisti, že Vaše požadavky splníme na 100%. Kvalitně, rychle a za výhodnou cenu. Hladké grafické zpracování umožní Vašim návštěvníkům snadné prohlížení a orientaci, což je velmi důležité proto, aby se návštěvník rád vracel. Přizpůsobená technická stránka zase zajistí kompatibilitu se všemi bežně dostupnými prohlížeči (Internet Explorer 6+, Firefox, Opera, Chrome atd.). Držíme se celosvětových standardů (HTML, XHTML 1.0 nebo 1.1, CSS 2.1) a snažíme se naplno využívat jejich možnosti. Pro složité a dynamické weby nasazujeme programovací jazyk PHP a oblíbenou databázi MySQL.

 • 4. krok - nasazení a další správa

  Nasazení a další správa

  Jakmile je návrh vytvořen, Vámi schválen, implementován, otestován a proměněn ve funkční webové stránky, nezbývá nic jiného, než začít web prezentovat na internetu. Pokud ještě nemáte hosting (místo, kde jsou uloženy internetové stránky), rádi Vám pomůžeme s jeho zřízením.

  Ani sebelepší web se delší dobu neobejde bez správy, údržby, změn jak v designu, tak ve funkčnosti. Nemusíte se bát a i tuto starost nechat na nás. Kdo jiný bude webu od nás rozuměť lépe než my sami?

Zaujala Vás naše tvorba www stránek?

Vyžádejte si od nás konkrétní nabídku

Pokud jste se rozhodli využít našich služeb nebo máte pochybnosti, kontaktujte nás. Kromě e-mailu nebo telefonu běžně používáme i různé komunikační protokoly jako ICQ, MSN či Skype. Můžete také využít náš poptávkový formulář níže.

Nabídka našich služeb

Ceny tvorby www stránek

 • WWW stránky (webová vizitka)
  7990 Kč

  Náklady na hosting (místo, kde jsou uloženy vaše stránky) včetně domény
  cca 690 Kč/rok

  Pamatujte, že:
  Každý web nese svá specifika, u kterých nelze cenu stanovit předem.

TOPlist