Reference www stránek, eshopů, redakčních systémů

Ukázky naší dosavadní tvorby. Naše (Vaše) webové stránky se snažíme dělat takové, aby byly jednoduché, snadno použitelné a zároveň reprezentativní. Chcete taky jedny?

Redakční systém na míru (CMS)

E-shop - internetový obchod

SEO optimalizace

 • Driclor - přípravek proti nadměrnému pocení

  Driclor - přípravek proti nadměrnému pocení (hyperhidróze)

  URL: www.driclor.eu, www.driclor.sk - slovenská verze

  Analýza eshopu, seo optimalizace

  Naše zkušenosti v oblasti chování uživatelů při pohybu na internetu jsme se pokusili zúročit na tomto již zaběhnutém internetovém obchodě nabízející osvědčený přípravek proti pocení Driclor. E-shop běží na open-source velkém, v tomto případě zbytečně těžkém řešení Joomla a Virtuemart, které se může zdát jako velmi výhodné z pohledu zákazníka - je totiž zdarma. Zákazník většinou platí jenom za grafický návrh a instalaci systému.

  Líbilo se nám:

  1. Faktický obsah zahrnuje většinu podstatných informací pro zákazníka.
  2. Objednat si antiperspirant nedělalo velké problémy ani nezkukušeným uživatelům.
  3. E-shop má velmi dobrou konverzi (=počet zákazníků, kteří provedou objednávku / počet zákazníku, kteří stránky jen navštíví).

  Nicméně některé oblasti šlo zlepšit:

  1. Nadpisy měly špatné formátovací značky. Web tak není sémantický a tudíž vyhledávače nemusí poznat že jde o důležitý nadpis a tedy sdělení. (pozn.: Ale díky vyspělým heuristickým řešením třeba i poznají).
  2. Objednávkový formulář byl v některých místech zmatečný (nebylo se možné zvolit jinou dodací adresu).
  3. Chyběl výčet výhod pro zákazníky, proč by měli nakoupit právě tam. Přitom eshop konkuruje hlavně nízkou cenou Dricloru a jeho velkým 75ml balením - takové se v konkurenčních obchodech nenabízí.
  4. Maily, které chodily zákazníkům po objednávce neobsahovaly důležité informace o platbě nebo obsahovaly, ale na místech, kde by je nikdo nečekal.
  5. Člověk trpící jakoukoliv nemocí nehledá jen řešení ale i vysvětlení příčin. Dodali jsme proto odborný článek na téma nadměrné pocení a jak se s ním jinak vypořádat.

  Zmíněné nedostatky jsme vyřešili. Do budoucna plánujeme nasazení platbu pomocí SMS, platebních karet, možnost registrace pro pravidelné zákazníky a slevy pro ně. Poté se vrhneme na rozšíření sortimentu. S tím nastane výzva, jak prodat více jak jeden produkt.

Tvorba www stránek

Grafické návrhy, webdesign

 • Návrh Aboriginal Mystery

  Chovatelská stanice Aboriginal Mystery

  Logo pro chovatelskou stanici Aboriginal Mystery v Žirči.

 • OGS Skateboards

  OGS - Original Gangsters Skateboards

  Dosud nerealizovaný návrh stránek pro OGS, firmou, která vyrábí a produkuje nelámavé skateboardy.

Zkušenosti zákazníka

 • „Stále více lidí vyhledává místo či způsob trávení dovolené pomocí internetu. V oboru turismu je tedy velmi důležité mít kvalitní webovou prezentaci, která zákazníka osloví. Za příjemnou cenu splnil pan Vodička naše požadavky.“

  Tomáš Ticháček, www.arrakis-zacler.com

TOPlist